Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kraaijenveld 63 Wijk en Aalburg

Kraaijenveld 63, 4261 ZA Wijk en Aalburg

118 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Kraaijenveld 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Wijk en Aalburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 151 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kraaijenveld 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kraaijenveld 63

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

16.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

2265 Inwoners
900 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
863 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Aalburg
64% Koopwoningen
3.072 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kraaijenveld 63

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Kraaijenveld 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Kraaijenveld 63?

De prijsindicatie voor Kraaijenveld 63 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalburg is €338.000. Dat komt neer op circa €2.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kraaijenveld 63 zich tot de wijk Aalburg?

Kraaijenveld 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Aalburg. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.072 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kraaijenveld 63?

Kraaijenveld 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Aalburg, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kraaijenveld 63 vergeleken met de buurt?

Kraaijenveld 63 heeft 118 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Aalburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kraaijenveld 63 en wat betekent dat?

Kraaijenveld 63 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kraaijenveld 63?

Kraaijenveld 63 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Aalburg?

De wijk Aalburg in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalburg?

Vanuit Kraaijenveld 63 in Aalburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.