Streetview Groeneweg 17 Wijk en Aalburg

Groeneweg 17, 4261 RG Wijk en Aalburg

251 m² Bouwjaar 1997 Label C

Groeneweg 17 is een woonhuis in Wijk en Aalburg, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m² en een perceel van 1589 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
1589 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Groeneweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groeneweg 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

14.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

715 Inwoners
265 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
223 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Wijk en Aalburg oost
92% Koopwoningen
152 Inwoners per km²

Locatie van Groeneweg 17

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Groeneweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Groeneweg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Wijk en Aalburg oost is €527.000. Dat komt neer op circa €2.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groeneweg 17 zich tot de wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

Groeneweg 17 is een woonhuis van 251 m² in de wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groeneweg 17?

Groeneweg 17 is een woonhuis in Buitengebied Wijk en Aalburg oost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groeneweg 17 vergeleken met de buurt?

Groeneweg 17 heeft 251 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1589 m². In Buitengebied Wijk en Aalburg oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groeneweg 17 en wat betekent dat?

Groeneweg 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

De wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

Vanuit Groeneweg 17 in Buitengebied Wijk en Aalburg oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 14.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.