Eengezinswoning, tussenwoning Buitenwaard 18 Wijk en Aalburg

Buitenwaard 18, 4261 MG Wijk en Aalburg

122 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Buitenwaard 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Wijk en Aalburg, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 168 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Buitenwaard 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenwaard 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

1055 Inwoners
380 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
346 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Spijk
89% Koopwoningen
1.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buitenwaard 18

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Buitenwaard 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenwaard 18?

De prijsindicatie voor Buitenwaard 18 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Spijk is €458.000. Dat komt neer op circa €3.754 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenwaard 18 zich tot de wijk Spijk?

Buitenwaard 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Spijk. De buurt telt 346 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenwaard 18?

Buitenwaard 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Spijk, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Buitenwaard 18 vergeleken met de buurt?

Buitenwaard 18 heeft 122 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Spijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenwaard 18 en wat betekent dat?

Buitenwaard 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buitenwaard 18?

Buitenwaard 18 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Spijk?

De wijk Spijk in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spijk?

Vanuit Buitenwaard 18 in Spijk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.