Galerijflat Kerkverreweide 39 Wijk en Aalburg

Kerkverreweide 39, 4261 LL Wijk en Aalburg

59 m² Bouwjaar 1996 2 kamers 1 slaapkamers Label UNKNOWN

Kerkverreweide 39 is een galerijflat in Wijk en Aalburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
1652 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kerkverreweide 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkverreweide 39

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

15.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

2535 Inwoners
1020 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Wijk
64% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkverreweide 39

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Kerkverreweide 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkverreweide 39?

De gemiddelde woningwaarde in Wijk is €376.000. Dat komt neer op circa €6.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkverreweide 39 zich tot de wijk Wijk?

Kerkverreweide 39 is een galerijflat van 59 m² in de wijk Wijk. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkverreweide 39?

Kerkverreweide 39 is een galerijflat in Wijk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kerkverreweide 39 vergeleken met de buurt?

Kerkverreweide 39 heeft 59 m² woonoppervlakte en 1652 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Wijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkverreweide 39 en wat betekent dat?

Kerkverreweide 39 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kerkverreweide 39?

Kerkverreweide 39 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wijk?

De wijk Wijk in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijk?

Vanuit Kerkverreweide 39 in Wijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wijk?