Tussenwoning Vlasakker 82 Wijk en Aalburg

Vlasakker 82, 4261 LJ Wijk en Aalburg

124 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vlasakker 82 is een tussenwoning in Wijk en Aalburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vlasakker 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlasakker 82

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

15.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

2535 Inwoners
1020 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Wijk
64% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlasakker 82

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Vlasakker 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlasakker 82?

De prijsindicatie voor Vlasakker 82 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijk is €376.000. Dat komt neer op circa €3.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlasakker 82 zich tot de wijk Wijk?

Vlasakker 82 is een tussenwoning van 124 m² in de wijk Wijk. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlasakker 82?

Vlasakker 82 is een tussenwoning in Wijk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vlasakker 82 vergeleken met de buurt?

Vlasakker 82 heeft 124 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Wijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlasakker 82 en wat betekent dat?

Vlasakker 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlasakker 82?

Vlasakker 82 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Wijk?

De wijk Wijk in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijk?

Vanuit Vlasakker 82 in Wijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.