Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 1159 m²
Polstraat 28 A is een woonhuis in Wijk en Aalburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 1159 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Polstraat 28 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
16.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
10.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
15.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aalburg is €338.000. Dat komt neer op circa €1.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPolstraat 28 A is een woonhuis van 175 m² in de wijk Aalburg. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.072 inwoners per km².
Polstraat 28 A is een woonhuis in Aalburg, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Polstraat 28 A heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1159 m². In Aalburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Aalburg in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Polstraat 28 A in Aalburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Polstraat 28 A: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Aalburg: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Polstraat 28 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Aalburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.