Streetview Grote Kerkstraat 44 Wijk en Aalburg

Grote Kerkstraat 44, 4261 BE Wijk en Aalburg

208 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Grote Kerkstraat 44 is een woonhuis in Wijk en Aalburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 1327 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
1327 m²
Inhoud
645 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Grote Kerkstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Kerkstraat 44

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
241.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.5%
CO₂-emissie
59.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

14.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

715 Inwoners
265 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
223 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Wijk en Aalburg oost
92% Koopwoningen
152 Inwoners per km²

Locatie van Grote Kerkstraat 44

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Grote Kerkstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Kerkstraat 44?

De prijsindicatie voor Grote Kerkstraat 44 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Wijk en Aalburg oost is €527.000. Dat komt neer op circa €2.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Kerkstraat 44 zich tot de wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

Grote Kerkstraat 44 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Kerkstraat 44?

Grote Kerkstraat 44 is een woonhuis in Buitengebied Wijk en Aalburg oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Grote Kerkstraat 44 vergeleken met de buurt?

Grote Kerkstraat 44 heeft 208 m² woonoppervlakte en 645 m³ inhoud. Het perceel is 1327 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Buitengebied Wijk en Aalburg oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Kerkstraat 44 en wat betekent dat?

Grote Kerkstraat 44 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-08-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grote Kerkstraat 44?

Grote Kerkstraat 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

De wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Wijk en Aalburg oost?