Woonboot, vrijstaande woning Inundatiekanaal 6 Wijk bij Duurstede

Inundatiekanaal 6, 3961 MA Wijk bij Duurstede

55 m² Bouwjaar 1970 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Inundatiekanaal 6 is een woonboot, vrijstaande woning in Wijk bij Duurstede, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
120 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Inundatiekanaal 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Inundatiekanaal 6

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.44 kg/m²

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Wijk bij Duurstede

360 Inwoners
145 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
124 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Wijk bij Duurstede
86% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Inundatiekanaal 6

Vergelijkbare woningen in Wijk bij Duurstede

Veelgestelde vragen over Inundatiekanaal 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Inundatiekanaal 6?

De prijsindicatie voor Inundatiekanaal 6 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Wijk bij Duurstede is €584.000. Dat komt neer op circa €10.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Inundatiekanaal 6 zich tot de wijk Buitengebied Wijk bij Duurstede?

Inundatiekanaal 6 is een woonboot, vrijstaande woning van 55 m² in de wijk Buitengebied Wijk bij Duurstede. De buurt telt 124 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Inundatiekanaal 6?

Inundatiekanaal 6 is een woonboot, vrijstaande woning in Buitengebied Wijk bij Duurstede, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Inundatiekanaal 6 vergeleken met de buurt?

Inundatiekanaal 6 heeft 55 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Buitengebied Wijk bij Duurstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Inundatiekanaal 6 en wat betekent dat?

Inundatiekanaal 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Inundatiekanaal 6?

Inundatiekanaal 6 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Wijk bij Duurstede?

De wijk Buitengebied Wijk bij Duurstede in Wijk bij Duurstede (Utrecht) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Wijk bij Duurstede?