Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1918
- Woonoppervlakte
- 14 m²
- Perceeloppervlakte
- 30 m²
- Inhoud
- 40 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Julianaweg 15 A is een appartement in Wijk aan Zee, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 14 m², een perceel van 30 m² en 2 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Julianaweg 15 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
5.6 kmApotheek
4.4 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wijk aan Zee is €320.000. Dat komt neer op circa €22.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJulianaweg 15 A is een appartement van 14 m² in de wijk Wijk aan Zee. De buurt telt 1.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.334 inwoners per km².
Julianaweg 15 A is een appartement in Wijk aan Zee, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Julianaweg 15 A heeft 14 m² woonoppervlakte en 40 m³ inhoud. Het perceel is 30 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 7 m² per kamer. In Wijk aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Julianaweg 15 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Wijk aan Zee in Wijk aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Julianaweg 15 A in Wijk aan Zee bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Julianaweg 15 A: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 4.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.6 km.
Recreatie nabij Wijk aan Zee: restaurant (0.4 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Julianaweg 15 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wijk aan Zee. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1918, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.