Streetview Noord Zijperweg 81 Wieringerwaard

Noord Zijperweg 81, 1766 HK Wieringerwaard

240 m² Bouwjaar 1800 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Noord Zijperweg 81 is een woonhuis in Wieringerwaard, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 3575 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1800
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
3575 m²
Inhoud
2340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noord Zijperweg 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noord Zijperweg 81

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Wieringerwaard

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

5.8 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

6.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

4.4 km
Horeca

Café

7.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Wieringerwaard

435 Inwoners
165 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
166 Woningvoorraad
€505.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Wieringerwaard
93% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Locatie van Noord Zijperweg 81

Vergelijkbare woningen in Wieringerwaard

Veelgestelde vragen over Noord Zijperweg 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Noord Zijperweg 81?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Wieringerwaard is €505.000. Dat komt neer op circa €2.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noord Zijperweg 81 zich tot de wijk Buitengebied Wieringerwaard?

Noord Zijperweg 81 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Buitengebied Wieringerwaard. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noord Zijperweg 81?

Noord Zijperweg 81 is een woonhuis in Buitengebied Wieringerwaard, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noord Zijperweg 81 vergeleken met de buurt?

Noord Zijperweg 81 heeft 240 m² woonoppervlakte en 2340 m³ inhoud. Het perceel is 3575 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Buitengebied Wieringerwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noord Zijperweg 81 en wat betekent dat?

Noord Zijperweg 81 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Noord Zijperweg 81?

Noord Zijperweg 81 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Wieringerwaard?

De wijk Buitengebied Wieringerwaard in Wieringerwaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Wieringerwaard?