Streetview Noord Zijperweg 30 A Wieringerwaard

Noord Zijperweg 30 A, 1766 HG Wieringerwaard

147 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Noord Zijperweg 30 A is een woonhuis in Wieringerwaard, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 285 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noord Zijperweg 30 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noord Zijperweg 30 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Wieringerwaard

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

5.3 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

8.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

3.7 km
Horeca

Café

9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Wieringerwaard

1880 Inwoners
780 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Wieringerwaard (woonkern)
70% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Locatie van Noord Zijperweg 30 A

Vergelijkbare woningen in Wieringerwaard

Veelgestelde vragen over Noord Zijperweg 30 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Noord Zijperweg 30 A?

De prijsindicatie voor Noord Zijperweg 30 A ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Wieringerwaard (woonkern) is €297.000. Dat komt neer op circa €2.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noord Zijperweg 30 A zich tot de wijk Wieringerwaard (woonkern)?

Noord Zijperweg 30 A is een woonhuis van 147 m² in de wijk Wieringerwaard (woonkern). De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noord Zijperweg 30 A?

Noord Zijperweg 30 A is een woonhuis in Wieringerwaard (woonkern), gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noord Zijperweg 30 A vergeleken met de buurt?

Noord Zijperweg 30 A heeft 147 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wieringerwaard (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noord Zijperweg 30 A en wat betekent dat?

Noord Zijperweg 30 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Noord Zijperweg 30 A?

Noord Zijperweg 30 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wieringerwaard (woonkern)?

De wijk Wieringerwaard (woonkern) in Wieringerwaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wieringerwaard (woonkern)?

Vanuit Noord Zijperweg 30 A in Wieringerwaard (woonkern) bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 5.3 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.