Streetview Noord Zijperweg 30 Wieringerwaard

Noord Zijperweg 30, 1766 HG Wieringerwaard

171 m² Bouwjaar 1938 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Noord Zijperweg 30 is een woonhuis in Wieringerwaard, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 757 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
757 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Noord Zijperweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noord Zijperweg 30

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
187.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.7%
CO₂-emissie
42.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wieringerwaard

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

5.3 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

8.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

3.7 km
Horeca

Café

9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Wieringerwaard

1880 Inwoners
780 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Wieringerwaard (woonkern)
70% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Locatie van Noord Zijperweg 30

Vergelijkbare woningen in Wieringerwaard

Veelgestelde vragen over Noord Zijperweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Noord Zijperweg 30?

De gemiddelde woningwaarde in Wieringerwaard (woonkern) is €297.000. Dat komt neer op circa €1.737 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noord Zijperweg 30 zich tot de wijk Wieringerwaard (woonkern)?

Noord Zijperweg 30 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Wieringerwaard (woonkern). De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noord Zijperweg 30?

Noord Zijperweg 30 is een woonhuis in Wieringerwaard (woonkern), gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noord Zijperweg 30 vergeleken met de buurt?

Noord Zijperweg 30 heeft 171 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 757 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wieringerwaard (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noord Zijperweg 30 en wat betekent dat?

Noord Zijperweg 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noord Zijperweg 30?

Noord Zijperweg 30 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wieringerwaard (woonkern)?

De wijk Wieringerwaard (woonkern) in Wieringerwaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wieringerwaard (woonkern)?