Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Inhoud
- 274 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Noord Zijperweg 15 is een woonhuis in Wieringerwaard, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 282 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noord Zijperweg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
5.3 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
8.9 kmApotheek
8.4 kmZiekenhuis
9.3 kmRestaurant
3.7 kmCafé
9 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
9.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wieringerwaard (woonkern) is €297.000. Dat komt neer op circa €4.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoord Zijperweg 15 is een woonhuis van 69 m² in de wijk Wieringerwaard (woonkern). De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².
Noord Zijperweg 15 is een woonhuis in Wieringerwaard (woonkern), gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noord Zijperweg 15 heeft 69 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Het perceel is 282 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Wieringerwaard (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noord Zijperweg 15 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-08-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Noord Zijperweg 15 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Wieringerwaard (woonkern) in Wieringerwaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Noord Zijperweg 15 in Wieringerwaard (woonkern) bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 5.3 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.