Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 315 m²
- Inhoud
- 770 m³
- Kamers
- 7
J.J. Allanstraat 311 is een woonhuis in Westzaan, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 315 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J.J. Allanstraat 311
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
4.4 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
6.6 kmBioscoop
6.5 kmDe prijsindicatie voor J.J. Allanstraat 311 ligt rond €955.000 tot €1.205.000. De gemiddelde woningwaarde in J.J. Allanbuurt is €640.000. Dat komt neer op circa €2.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ.J. Allanstraat 311 is een woonhuis van 315 m² in de wijk J.J. Allanbuurt. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².
J.J. Allanstraat 311 is een woonhuis in J.J. Allanbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
J.J. Allanstraat 311 heeft 315 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In J.J. Allanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
J.J. Allanstraat 311 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-04-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 12703 kg/jaar.
J.J. Allanstraat 311 heeft 7 kamers.
De wijk J.J. Allanbuurt in Westzaan (Noord-Holland) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit J.J. Allanstraat 311 in J.J. Allanbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van J.J. Allanstraat 311: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 4.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 5 km.