Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 605 m²
Beatrixstraat 32 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 605 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beatrixstraat 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
16 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
14.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
14.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
5 kmBibliotheek
14.9 kmBioscoop
14.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €1.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeatrixstraat 32 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².
Beatrixstraat 32 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beatrixstraat 32 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 605 m². In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Beatrixstraat 32 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beatrixstraat 32: ziekenhuis op 14.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 14.2 km.
Recreatie nabij Westkapelle: restaurant (0.4 km), cafe (5 km).
Een woningrapport voor Beatrixstraat 32 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westkapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.