Streetview Molenwal 93 Westkapelle

Molenwal 93, 4361 CD Westkapelle

137 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Molenwal 93 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 228 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Molenwal 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenwal 93

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Westkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

14.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Westkapelle

2515 Inwoners
1145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Westkapelle
84% Koopwoningen
2.388 Inwoners per km²

Locatie van Molenwal 93

Vergelijkbare woningen in Westkapelle

Veelgestelde vragen over Molenwal 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenwal 93?

De prijsindicatie voor Molenwal 93 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €2.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenwal 93 zich tot de wijk Westkapelle?

Molenwal 93 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenwal 93?

Molenwal 93 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Molenwal 93 vergeleken met de buurt?

Molenwal 93 heeft 137 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenwal 93 en wat betekent dat?

Molenwal 93 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-08-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenwal 93?

Molenwal 93 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westkapelle?

De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Vanuit Molenwal 93 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenwal 93: ziekenhuis op 14.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 14.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Westkapelle?

Recreatie nabij Westkapelle: restaurant (0.4 km), cafe (5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Molenwal 93?

De prijsindicatie ligt rond €250.000 tot €300.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Molenwal 93?

Een woningrapport voor Molenwal 93 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westkapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen