Eengezinswoning, vrijstaande woning Molenwal 11 Westkapelle

Molenwal 11, 4361 CC Westkapelle

207 m² Bouwjaar 1980 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Molenwal 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Westkapelle, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 419 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
419 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Molenwal 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenwal 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (196.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Westkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

14.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Westkapelle

2515 Inwoners
1145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Westkapelle
84% Koopwoningen
2.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenwal 11

Vergelijkbare woningen in Westkapelle

Veelgestelde vragen over Molenwal 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenwal 11?

De prijsindicatie voor Molenwal 11 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €1.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenwal 11 zich tot de wijk Westkapelle?

Molenwal 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 207 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenwal 11?

Molenwal 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Westkapelle, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Molenwal 11 vergeleken met de buurt?

Molenwal 11 heeft 207 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 419 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenwal 11 en wat betekent dat?

Molenwal 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenwal 11?

Molenwal 11 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 196 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westkapelle?

De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Vanuit Molenwal 11 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenwal 11: ziekenhuis op 14.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 14.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Westkapelle?

Recreatie nabij Westkapelle: restaurant (0.4 km), cafe (5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Molenwal 11?

Molenwal 11 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €240.000 tot €290.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Molenwal 11?

Een woningrapport voor Molenwal 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westkapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen