Straatbeeld van De Clossei 2 in Westervoort

De Clossei 2, 6932 MN Westervoort

515 m² Bouwjaar 1995 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Clossei 2 is een niet-woning in Westervoort, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 515 m² en een perceel van 1850 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
515 m²
Perceeloppervlakte
1850 m²
Inhoud
2139 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Clossei 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Clossei 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.82
CO₂-emissie
55.41 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Ganzepoel-Schans

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

2,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,6 km
Horeca

Restaurant

1,6 km
Horeca

Café

2,9 km
Cultuur

Bibliotheek

2,7 km
Cultuur

Bioscoop

8,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Ganzepoel-Schans

De Clossei 2 ligt in de buurt De Ganzepoel-Schans in Westervoort. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.315 inwoners en 1.099 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 51% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 318.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

2315 Inwoners
1040 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1099 Woningvoorraad
€318.000 Gem. WOZ-waarde De Ganzepoel-Schans
51% Koopwoningen
3.656 Inwoners per km²

Locatie van De Clossei 2

Officiële bekendmakingen rond De Clossei 2

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere voorlichtingsinformatie · 43 meter

Voorgenomen verhuur door gemeente Westervoort van een ruimte in een van haar gebouwen

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Westervoort. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Clossei 2

Wat is de geschatte woningwaarde van De Clossei 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans €318.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Clossei 2 zich tot de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans?

De Clossei 2 is een niet-woning van 515 m² in de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.099 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Clossei 2?

De Clossei 2 is een niet-woning in De Ganzepoel-Schans, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Clossei 2 vergeleken met de buurt?

De Clossei 2 heeft 515 m² woonoppervlakte en 2139 m³ inhoud. Het perceel is 1850 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans €318.000.

Wat is het energielabel van De Clossei 2 en wat betekent dat?

De Clossei 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 55.41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Ganzepoel-Schans?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans in Westervoort (Gelderland) 2.315 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €318.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 2,6 km tot een treinstation, 3,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,6 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Ganzepoel-Schans in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 2,9 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor De Clossei 2?

Een woningrapport voor De Clossei 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Ganzepoel-Schans. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Westervoort presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars