Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
- Inhoud
- 479 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Hoofdweg 174 is een twee-onder-een-kapwoning in Westerlee, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 345 m². Het energielabel is A+.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 174
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
3,6 kmHuisarts
3,4 kmTreinstation
3,1 kmSnelweg oprit
2,6 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
3,2 kmApotheek
3,5 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
2,3 kmCafé
4,7 kmBibliotheek
4,1 kmBioscoop
18,8 kmHoofdweg 174 ligt in de buurt Westerlee in Westerlee. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.300 inwoners en 538 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 78% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 318.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 3,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsmelding · 55 meter
Westerlee · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Westerlee · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Westerlee · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Westerlee · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Westerlee · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Westerlee · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Westerlee €318.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoofdweg 174 is een twee-onder-een-kapwoning van 209 m² in de CBS-buurt Westerlee. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 538 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 577 inwoners per km².
Hoofdweg 174 is een twee-onder-een-kapwoning in Westerlee, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoofdweg 174 heeft 209 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Westerlee €318.000.
Hoofdweg 174 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.22 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Westerlee in Westerlee (Groningen) 1.300 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €318.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Westerlee in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 3,4 km tot een huisarts, 3,1 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Westerlee in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5 km tot een ziekenhuis, 3,5 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 3,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Westerlee in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een restaurant, 4,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Hoofdweg 174 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Westerlee. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Westerlee presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.