Eengezinswoning, vrijstaande woning Meanderstraat 13 Westerhoven

Meanderstraat 13, 5563 BL Westerhoven

197 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Meanderstraat 13 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Westerhoven, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 574 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
574 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 689.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Meanderstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meanderstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Dorpsstraat e.o.

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,2 km
Dagelijks

Supermarkt

2,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

15,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,1 km
Gezondheid

Apotheek

3,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,4 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

3,1 km
Cultuur

Bioscoop

13,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Dorpsstraat e.o.

Meanderstraat 13 ligt in de buurt Dorpsstraat e.o. in Westerhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 200 inwoners en 81 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 88% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 513.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,7 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

200 Inwoners
85 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€513.000 Gem. WOZ-waarde Dorpsstraat e.o.
88% Koopwoningen
2.313 Inwoners per km²

Locatie van Meanderstraat 13

Vergelijkbare woningen in Westerhoven

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Westerhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Meanderstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Meanderstraat 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Dorpsstraat e.o. €513.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meanderstraat 13 zich tot de CBS-buurt Dorpsstraat e.o.?

Meanderstraat 13 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 197 m² in de CBS-buurt Dorpsstraat e.o.. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 81 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.313 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meanderstraat 13?

Meanderstraat 13 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Dorpsstraat e.o., gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meanderstraat 13 vergeleken met de buurt?

Meanderstraat 13 heeft 197 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 574 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Dorpsstraat e.o. €513.000.

Wat is het energielabel van Meanderstraat 13 en wat betekent dat?

Meanderstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meanderstraat 13?

Meanderstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Dorpsstraat e.o.?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Dorpsstraat e.o. in Westerhoven (Noord-Brabant) 200 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €513.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Dorpsstraat e.o.?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorpsstraat e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,7 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 15,9 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Dorpsstraat e.o.?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorpsstraat e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,4 km tot een ziekenhuis, 3,3 km tot een apotheek, 0,2 km tot een kinderdagverblijf, 7,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Dorpsstraat e.o.?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorpsstraat e.o. in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Meanderstraat 13?

Een woningrapport voor Meanderstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Dorpsstraat e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Westerhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars