Vrijstaande woning Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 Westerbork

Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5, 9431 AG Westerbork

129 m² Bouwjaar 1942 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 is een vrijstaande woning in Westerbork, gebouwd in 1942. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 510 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1942
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
478 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
259.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
354.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.99 kg/m²

Tuin
Ja (300.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Westerbork

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

19.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

20.4 km

Buurtinformatie in Westerbork

4510 Inwoners
2095 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2182 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Westerbork
68% Koopwoningen
1.439 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5

Vergelijkbare woningen in Westerbork

Veelgestelde vragen over Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5?

De prijsindicatie voor Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerbork is €307.000. Dat komt neer op circa €2.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 zich tot de wijk Westerbork?

Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 is een vrijstaande woning van 129 m² in de wijk Westerbork. De buurt telt 2.182 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.439 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5?

Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 is een vrijstaande woning in Westerbork, gebouwd in 1942 (84 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 heeft 129 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Westerbork ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 en wat betekent dat?

Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-26. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5?

Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 300 m².

Hoe is de woningmarkt in Westerbork?

De wijk Westerbork in Westerbork (Drenthe) kenmerkt zich door 4.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.