Streetview Loonseweg 26 A Westerbeek

Loonseweg 26 A, 5843 AA Westerbeek

182 m² Bouwjaar 1975

Loonseweg 26 A is een woonhuis in Westerbeek, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 8640 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €489.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
8640 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Loonseweg 26 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Westerbeek

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.2 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.3 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in Westerbeek

845 Inwoners
235 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
238 Woningvoorraad
€489.000 Gem. woningwaarde Oploo buitengebied
85% Koopwoningen
41 Inwoners per km²

Locatie van Loonseweg 26 A

Vergelijkbare woningen in Westerbeek

Veelgestelde vragen over Loonseweg 26 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Loonseweg 26 A?

De gemiddelde woningwaarde in Oploo buitengebied is €489.000. Dat komt neer op circa €2.687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loonseweg 26 A zich tot de wijk Oploo buitengebied?

Loonseweg 26 A is een woonhuis van 182 m² in de wijk Oploo buitengebied. De buurt telt 238 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loonseweg 26 A?

Loonseweg 26 A is een woonhuis in Oploo buitengebied, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Loonseweg 26 A vergeleken met de buurt?

Loonseweg 26 A heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8640 m². In Oploo buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €489.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oploo buitengebied?

De wijk Oploo buitengebied in Westerbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €489.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oploo buitengebied?

Vanuit Loonseweg 26 A in Oploo buitengebied bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oploo buitengebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Loonseweg 26 A: ziekenhuis op 11.2 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 6.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oploo buitengebied?

Recreatie nabij Oploo buitengebied: restaurant (2.5 km), cafe (2.5 km).