Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 579 m²
Graafjansdijk B 112 is een woonhuis in Westdorpe, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 579 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Graafjansdijk B 112
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
39 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
11.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
15.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Westdorpe is €232.000. Dat komt neer op circa €1.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGraafjansdijk B 112 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Kern Westdorpe. De buurt telt 938 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.203 inwoners per km².
Graafjansdijk B 112 is een woonhuis in Kern Westdorpe, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Graafjansdijk B 112 heeft 160 m² woonoppervlakte. Het perceel is 579 m². In Kern Westdorpe ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Westdorpe in Westdorpe (Zeeland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Graafjansdijk B 112 in Kern Westdorpe bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Graafjansdijk B 112: ziekenhuis op 11 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 11.5 km.
Recreatie nabij Kern Westdorpe: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Graafjansdijk B 112 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Westdorpe. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.