2-onder-1-kapwoning Schuttersweide 24 Westdorpe

Schuttersweide 24, 4554 CZ Westdorpe

135 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schuttersweide 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Westdorpe, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 310 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
551 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schuttersweide 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schuttersweide 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
32.7%
CO₂-emissie
17.67 kg/m²

Tuin
Ja (180.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Westdorpe

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

39 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Westdorpe

1900 Inwoners
905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
938 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Kern Westdorpe
75% Koopwoningen
1.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schuttersweide 24

Vergelijkbare woningen in Westdorpe

Veelgestelde vragen over Schuttersweide 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuttersweide 24?

De prijsindicatie voor Schuttersweide 24 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Westdorpe is €232.000. Dat komt neer op circa €1.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuttersweide 24 zich tot de wijk Kern Westdorpe?

Schuttersweide 24 is een 2-onder-1-kapwoning van 135 m² in de wijk Kern Westdorpe. De buurt telt 938 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuttersweide 24?

Schuttersweide 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Kern Westdorpe, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schuttersweide 24 vergeleken met de buurt?

Schuttersweide 24 heeft 135 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kern Westdorpe ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schuttersweide 24 en wat betekent dat?

Schuttersweide 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schuttersweide 24?

Schuttersweide 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 180 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Westdorpe?

De wijk Kern Westdorpe in Westdorpe (Zeeland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Westdorpe?

Vanuit Schuttersweide 24 in Kern Westdorpe bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 0.8 km.