2-onder-1-kapwoning Schreyboom 22 Westdorpe

Schreyboom 22, 4554 CS Westdorpe

109 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Schreyboom 22 is een 2-onder-1-kapwoning in Westdorpe, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 271 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
271 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schreyboom 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schreyboom 22

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.95 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (145.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

39 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Westdorpe

1900 Inwoners
905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
938 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Kern Westdorpe
75% Koopwoningen
1.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schreyboom 22

Vergelijkbare woningen in Westdorpe

Veelgestelde vragen over Schreyboom 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Schreyboom 22?

De prijsindicatie voor Schreyboom 22 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Westdorpe is €232.000. Dat komt neer op circa €2.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schreyboom 22 zich tot de wijk Kern Westdorpe?

Schreyboom 22 is een 2-onder-1-kapwoning van 109 m² in de wijk Kern Westdorpe. De buurt telt 938 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schreyboom 22?

Schreyboom 22 is een 2-onder-1-kapwoning in Kern Westdorpe, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schreyboom 22 vergeleken met de buurt?

Schreyboom 22 heeft 109 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Het perceel is 271 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kern Westdorpe ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schreyboom 22 en wat betekent dat?

Schreyboom 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schreyboom 22?

Schreyboom 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 145 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Westdorpe?

De wijk Kern Westdorpe in Westdorpe (Zeeland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Westdorpe?

Vanuit Schreyboom 22 in Kern Westdorpe bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 0.8 km.