Streetview Kerkweg 14 Wemeldinge

Kerkweg 14, 4424 NJ Wemeldinge

368 m² Bouwjaar 1700 8 kamers Label G

Kerkweg 14 is een woonhuis in Wemeldinge, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 368 m², een perceel van 9030 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1700
Woonoppervlakte
368 m²
Perceeloppervlakte
9030 m²
Inhoud
2295 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kerkweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkweg 14

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Wemeldinge

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Wemeldinge

3010 Inwoners
1400 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1405 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Wemeldinge
75% Koopwoningen
2.005 Inwoners per km²

Locatie van Kerkweg 14

Vergelijkbare woningen in Wemeldinge

Veelgestelde vragen over Kerkweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkweg 14?

De prijsindicatie voor Kerkweg 14 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Wemeldinge is €309.000. Dat komt neer op circa €840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkweg 14 zich tot de wijk Wemeldinge?

Kerkweg 14 is een woonhuis van 368 m² in de wijk Wemeldinge. De buurt telt 1.405 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.005 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkweg 14?

Kerkweg 14 is een woonhuis in Wemeldinge, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkweg 14 vergeleken met de buurt?

Kerkweg 14 heeft 368 m² woonoppervlakte en 2295 m³ inhoud. Het perceel is 9030 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Wemeldinge ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkweg 14 en wat betekent dat?

Kerkweg 14 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Kerkweg 14?

Kerkweg 14 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Wemeldinge?

De wijk Wemeldinge in Wemeldinge (Zeeland) kenmerkt zich door 3.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wemeldinge?

Vanuit Kerkweg 14 in Wemeldinge bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wemeldinge?