2-onder-1-kapwoning Van Malsenstraat 12 Well

Van Malsenstraat 12, 5325 XT Well

158 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Van Malsenstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Well, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 320 m² en 6 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
320 m²
Inhoud
583 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Van Malsenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Malsenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.54 kWh/m²
CO₂-emissie
30.63 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Well

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

9,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,9 km
Gezondheid

Apotheek

4,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

1,4 km
Cultuur

Bibliotheek

1,6 km
Cultuur

Bioscoop

12,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Well

Van Malsenstraat 12 ligt in de buurt Well in Well. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 535 inwoners en 215 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 72% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 450.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

535 Inwoners
215 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€450.000 Gem. WOZ-waarde Well
72% Koopwoningen
1.467 Inwoners per km²

Locatie van Van Malsenstraat 12

Officiële bekendmakingen rond Van Malsenstraat 12

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Well

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Well. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Van Malsenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Malsenstraat 12?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Well €450.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Malsenstraat 12 zich tot de CBS-buurt Well?

Van Malsenstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 158 m² in de CBS-buurt Well. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 215 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Malsenstraat 12?

Van Malsenstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Well, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Malsenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Van Malsenstraat 12 heeft 158 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Well €450.000.

Wat is het energielabel van Van Malsenstraat 12 en wat betekent dat?

Van Malsenstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Malsenstraat 12?

Van Malsenstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Well?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Well in Well (Gelderland) 535 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €450.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Well?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Well in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 9,8 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Well?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Well in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10 km tot een ziekenhuis, 4,6 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 8,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Well?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Well in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Van Malsenstraat 12?

Een woningrapport voor Van Malsenstraat 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Well. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Well presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars