Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 1010 m²
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Muntpassage 33 is een niet-woning in Weert, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 1010 m². Het energielabel is A+++.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Muntpassage 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
0,3 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
0,7 kmSnelweg oprit
2,1 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
1,4 kmApotheek
0,5 kmZiekenhuis
0,7 kmRestaurant
0,1 kmCafé
0,2 kmBibliotheek
0,5 kmBioscoop
0,5 kmMuntpassage 33 ligt in de buurt Weert-Centrum in Weert. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.820 inwoners en 1.953 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 28% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 302.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 79 meter
· omgevingsvergunning · 50 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Weert-Centrum €302.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMuntpassage 33 is een niet-woning van 212 m² in de CBS-buurt Weert-Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.953 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.586 inwoners per km².
Muntpassage 33 is een niet-woning in Weert-Centrum, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Muntpassage 33 heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1010 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Weert-Centrum €302.000.
Muntpassage 33 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.69 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Weert-Centrum in Weert (Limburg) 2.820 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €302.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Weert-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 0,7 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Weert-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Weert-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,2 km tot een café.
Een woningrapport voor Muntpassage 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Weert-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Weert presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.