Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 256 m²
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Emmasingel 42 is een niet-woning in Weert, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 256 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Emmasingel 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
0,3 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
0,7 kmSnelweg oprit
2,1 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
1,4 kmApotheek
0,5 kmZiekenhuis
0,7 kmRestaurant
0,1 kmCafé
0,2 kmBibliotheek
0,5 kmBioscoop
0,5 kmEmmasingel 42 ligt in de buurt Weert-Centrum in Weert. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.820 inwoners en 1.953 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 28% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 302.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 23 meter
· omgevingsvergunning · 81 meter
· andere vergunning · 76 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Weert-Centrum €302.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEmmasingel 42 is een niet-woning van 102 m² in de CBS-buurt Weert-Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.953 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.586 inwoners per km².
Emmasingel 42 is een niet-woning in Weert-Centrum, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Emmasingel 42 heeft 102 m² woonoppervlakte. Het perceel is 256 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Weert-Centrum €302.000.
Emmasingel 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 40.93 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Weert-Centrum in Weert (Limburg) 2.820 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €302.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Weert-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 0,7 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Weert-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Weert-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,2 km tot een café.
Een woningrapport voor Emmasingel 42 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Weert-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Weert presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.