Streetview Woutersstraat 13 Wassenaar

Woutersstraat 13, 2245 VL Wassenaar

101 m² Bouwjaar 1985 Label B

Woutersstraat 13 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en een perceel van 128 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
128 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Woutersstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woutersstraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
124.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
31.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1110 Inwoners
540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Kerkehout
30% Koopwoningen
3.782 Inwoners per km²

Locatie van Woutersstraat 13

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Woutersstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Woutersstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Kerkehout is €427.000. Dat komt neer op circa €4.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woutersstraat 13 zich tot de wijk Kerkehout?

Woutersstraat 13 is een woonhuis van 101 m² in de wijk Kerkehout. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woutersstraat 13?

Woutersstraat 13 is een woonhuis in Kerkehout, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Woutersstraat 13 vergeleken met de buurt?

Woutersstraat 13 heeft 101 m² woonoppervlakte. Het perceel is 128 m². In Kerkehout ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woutersstraat 13 en wat betekent dat?

Woutersstraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kerkehout?

De wijk Kerkehout in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkehout?

Vanuit Woutersstraat 13 in Kerkehout bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerkehout?

Zorg en onderwijs in de buurt van Woutersstraat 13: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.9 km.