Bovenwoning (appartement) Laan van Pluymestein 28 Wassenaar

Laan van Pluymestein 28, 2245 CM Wassenaar

170 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Laan van Pluymestein 28 is een bovenwoning (appartement) in Wassenaar, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
170 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.255.000 tot €1.505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Tentdak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Laan van Pluymestein 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Pluymestein 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.7%
CO₂-emissie
23.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1110 Inwoners
540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Kerkehout
30% Koopwoningen
3.782 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Pluymestein 28

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Laan van Pluymestein 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Pluymestein 28?

De prijsindicatie voor Laan van Pluymestein 28 ligt rond €1.255.000 tot €1.505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkehout is €427.000. Dat komt neer op circa €2.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Pluymestein 28 zich tot de wijk Kerkehout?

Laan van Pluymestein 28 is een bovenwoning (appartement) van 170 m² in de wijk Kerkehout. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Pluymestein 28?

Laan van Pluymestein 28 is een bovenwoning (appartement) in Kerkehout, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Laan van Pluymestein 28 vergeleken met de buurt?

Laan van Pluymestein 28 heeft 170 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Kerkehout ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Pluymestein 28 en wat betekent dat?

Laan van Pluymestein 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Pluymestein 28?

Laan van Pluymestein 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kerkehout?

De wijk Kerkehout in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkehout?

Vanuit Laan van Pluymestein 28 in Kerkehout bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1 km.