Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Klein Persijnlaan 2 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klein Persijnlaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.8 kmDe prijsindicatie voor Klein Persijnlaan 2 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Clingendaal is €908.000. Dat komt neer op circa €5.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlein Persijnlaan 2 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Oud-Clingendaal. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 503 inwoners per km².
Klein Persijnlaan 2 is een woonhuis in Oud-Clingendaal, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Klein Persijnlaan 2 heeft 165 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oud-Clingendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klein Persijnlaan 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-05-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Klein Persijnlaan 2 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oud-Clingendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Klein Persijnlaan 2 in Oud-Clingendaal bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klein Persijnlaan 2: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.