Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1875
- Woonoppervlakte
- 326 m²
Rijksstraatweg 821 is een woning in Wassenaar, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 821
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-Clingendaal is €908.000. Dat komt neer op circa €2.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 821 is een woning van 326 m² in de wijk Oud-Clingendaal. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 503 inwoners per km².
Rijksstraatweg 821 is een woning in Oud-Clingendaal, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 821 heeft 326 m² woonoppervlakte. In Oud-Clingendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oud-Clingendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 821 in Oud-Clingendaal bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 821: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Oud-Clingendaal: restaurant (2.5 km), cafe (3.7 km).
Een woningrapport voor Rijksstraatweg 821 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud-Clingendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1875, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.