Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 411 m²
- Perceeloppervlakte
- 711 m²
Rijksstraatweg 791 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 411 m² en een perceel van 711 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €908.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 791
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-Clingendaal is €908.000. Dat komt neer op circa €2.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 791 is een woonhuis van 411 m² in de wijk Oud-Clingendaal. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 503 inwoners per km².
Rijksstraatweg 791 is een woonhuis in Oud-Clingendaal, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 791 heeft 411 m² woonoppervlakte. Het perceel is 711 m². In Oud-Clingendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €908.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oud-Clingendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €908.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 791 in Oud-Clingendaal bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 791: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Oud-Clingendaal: restaurant (2.5 km), cafe (3.7 km).
Een woningrapport voor Rijksstraatweg 791 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud-Clingendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.