Streetview Rijksstraatweg 747 Wassenaar

Rijksstraatweg 747, 2245 CD Wassenaar

270 m² Bouwjaar 2009

Rijksstraatweg 747 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 747

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1110 Inwoners
540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Kerkehout
30% Koopwoningen
3.782 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 747

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 747

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 747?

De gemiddelde woningwaarde in Kerkehout is €427.000. Dat komt neer op circa €1.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 747 zich tot de wijk Kerkehout?

Rijksstraatweg 747 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Kerkehout. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 747?

Rijksstraatweg 747 is een woonhuis in Kerkehout, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijksstraatweg 747 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 747 heeft 270 m² woonoppervlakte. In Kerkehout ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kerkehout?

De wijk Kerkehout in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkehout?

Vanuit Rijksstraatweg 747 in Kerkehout bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerkehout?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 747: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kerkehout?

Recreatie nabij Kerkehout: restaurant (1.9 km), cafe (3.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rijksstraatweg 747?

Een woningrapport voor Rijksstraatweg 747 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kerkehout. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.