Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 483 m²
Rijksstraatweg 709 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en een perceel van 483 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 709
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.9 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kerkehout is €427.000. Dat komt neer op circa €1.915 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 709 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Kerkehout. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.782 inwoners per km².
Rijksstraatweg 709 is een woonhuis in Kerkehout, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rijksstraatweg 709 heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 483 m². In Kerkehout ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kerkehout in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 709 in Kerkehout bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 709: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Kerkehout: restaurant (1.9 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Rijksstraatweg 709 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kerkehout. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.