Streetview Rijksstraatweg 697 Wassenaar

Rijksstraatweg 697, 2245 CB Wassenaar

215 m² Bouwjaar 1979 Label C

Rijksstraatweg 697 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 255 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 697

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 697

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1110 Inwoners
540 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
535 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Kerkehout
30% Koopwoningen
3.782 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 697

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 697

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 697?

De gemiddelde woningwaarde in Kerkehout is €427.000. Dat komt neer op circa €1.986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 697 zich tot de wijk Kerkehout?

Rijksstraatweg 697 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Kerkehout. De buurt telt 535 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 697?

Rijksstraatweg 697 is een woonhuis in Kerkehout, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijksstraatweg 697 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 697 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Kerkehout ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 697 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 697 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kerkehout?

De wijk Kerkehout in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkehout?

Vanuit Rijksstraatweg 697 in Kerkehout bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerkehout?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 697: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.9 km.