Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Inhoud
- 393 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Burgemeester Staablaan 8 is een appartement in Wassenaar, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €790.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Staablaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied is €790.000. Dat komt neer op circa €6.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Staablaan 8 is een appartement van 123 m² in de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Burgemeester Staablaan 8 is een appartement in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Burgemeester Staablaan 8 heeft 123 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €790.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Staablaan 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester Staablaan 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €790.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Burgemeester Staablaan 8 in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.