Streetview Vinkelaan 20 Wassenaar

Vinkelaan 20, 2245 AJ Wassenaar

125 m² Bouwjaar 1915 Label C

Vinkelaan 20 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en een perceel van 236 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €790.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
236 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Vinkelaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkelaan 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

390 Inwoners
175 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
150 Woningvoorraad
€790.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied
81% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Locatie van Vinkelaan 20

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Vinkelaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkelaan 20?

De prijsindicatie voor Vinkelaan 20 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied is €790.000. Dat komt neer op circa €6.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkelaan 20 zich tot de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

Vinkelaan 20 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkelaan 20?

Vinkelaan 20 is een woonhuis in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vinkelaan 20 vergeleken met de buurt?

Vinkelaan 20 heeft 125 m² woonoppervlakte. Het perceel is 236 m². In Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €790.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkelaan 20 en wat betekent dat?

Vinkelaan 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

De wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €790.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

Vanuit Vinkelaan 20 in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.