Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 99 m²
- Inhoud
- 220 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Vinkelaan 19 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 99 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €790.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vinkelaan 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Vinkelaan 19 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied is €790.000. Dat komt neer op circa €7.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVinkelaan 19 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Vinkelaan 19 is een woonhuis in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vinkelaan 19 heeft 105 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Het perceel is 99 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €790.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vinkelaan 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vinkelaan 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €790.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Vinkelaan 19 in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.