Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
Papeweg 30 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en een perceel van 149 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €790.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Papeweg 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Papeweg 30 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied is €790.000. Dat komt neer op circa €8.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPapeweg 30 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Papeweg 30 is een woonhuis in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Papeweg 30 heeft 90 m² woonoppervlakte. Het perceel is 149 m². In Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €790.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Papeweg 30 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.85 kg/jaar.
De wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €790.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Papeweg 30 in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Papeweg 30: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.2 km.