Streetview Papeweg 1 Wassenaar

Papeweg 1, 2245 AD Wassenaar

320 m² Bouwjaar 1922 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Papeweg 1 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m², een perceel van 322 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €790.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
320 m²
Perceeloppervlakte
322 m²
Inhoud
1880 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Papeweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Papeweg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

390 Inwoners
175 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
150 Woningvoorraad
€790.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied
81% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Locatie van Papeweg 1

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Papeweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Papeweg 1?

De prijsindicatie voor Papeweg 1 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied is €790.000. Dat komt neer op circa €2.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papeweg 1 zich tot de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

Papeweg 1 is een woonhuis van 320 m² in de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papeweg 1?

Papeweg 1 is een woonhuis in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Papeweg 1 vergeleken met de buurt?

Papeweg 1 heeft 320 m² woonoppervlakte en 1880 m³ inhoud. Het perceel is 322 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €790.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Papeweg 1 en wat betekent dat?

Papeweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Papeweg 1?

Papeweg 1 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

De wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €790.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?