Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1850
- Woonoppervlakte
- 98 m²
Clingendaal 8 is een appartement in Wassenaar, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €817.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Clingendaal 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Duindigt met Groenendaal is €817.000. Dat komt neer op circa €8.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenClingendaal 8 is een appartement van 98 m² in de wijk Duindigt met Groenendaal. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Clingendaal 8 is een appartement in Duindigt met Groenendaal, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Clingendaal 8 heeft 98 m² woonoppervlakte. In Duindigt met Groenendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €817.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Duindigt met Groenendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €817.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Clingendaal 8 in Duindigt met Groenendaal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Clingendaal 8: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Duindigt met Groenendaal: restaurant (1.5 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Clingendaal 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Duindigt met Groenendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1850, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.