Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 326 m²
- Perceeloppervlakte
- 1703 m²
- Inhoud
- 1435 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Van Calcarlaan 36 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m², een perceel van 1703 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Calcarlaan 36 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Van Calcarlaan 36 A ligt rond €1.750.000 tot €2.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €3.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Calcarlaan 36 A is een woonhuis van 326 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².
Van Calcarlaan 36 A is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Van Calcarlaan 36 A heeft 326 m² woonoppervlakte en 1435 m³ inhoud. Het perceel is 1703 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Calcarlaan 36 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Van Calcarlaan 36 A heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Van Calcarlaan 36 A in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Calcarlaan 36 A: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.9 km.