Streetview Teylingerhorstlaan 6 Wassenaar

Teylingerhorstlaan 6, 2244 EM Wassenaar

392 m² Bouwjaar 1933 11 kamers 8 slaapkamers Label A+++

Teylingerhorstlaan 6 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 392 m², een perceel van 2165 m² en 11 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
392 m²
Perceeloppervlakte
2165 m²
Inhoud
1665 m³
Kamers
11
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Teylingerhorstlaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Teylingerhorstlaan 6

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
113.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
34.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78.8%
CO₂-emissie
8.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Locatie van Teylingerhorstlaan 6

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Teylingerhorstlaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Teylingerhorstlaan 6?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €3.237 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Teylingerhorstlaan 6 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Teylingerhorstlaan 6 is een woonhuis van 392 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Teylingerhorstlaan 6?

Teylingerhorstlaan 6 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Teylingerhorstlaan 6 vergeleken met de buurt?

Teylingerhorstlaan 6 heeft 392 m² woonoppervlakte en 1665 m³ inhoud. Het perceel is 2165 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Teylingerhorstlaan 6 en wat betekent dat?

Teylingerhorstlaan 6 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Teylingerhorstlaan 6?

Teylingerhorstlaan 6 heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Wassenaar?