Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 314 m²
- Perceeloppervlakte
- 934 m²
- Inhoud
- 1060 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 7
Bloemcamplaan 48 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m², een perceel van 934 m² en 11 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemcamplaan 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €4.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemcamplaan 48 is een woonhuis van 314 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².
Bloemcamplaan 48 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bloemcamplaan 48 heeft 314 m² woonoppervlakte en 1060 m³ inhoud. Het perceel is 934 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bloemcamplaan 48 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-02-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bloemcamplaan 48 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Bloemcamplaan 48 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.