Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 308 m²
- Perceeloppervlakte
- 577 m²
- Inhoud
- 1298 m³
- Kamers
- 8
Bloemcamplaan 32 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 308 m², een perceel van 577 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemcamplaan 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Bloemcamplaan 32 ligt rond €1.155.000 tot €1.405.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €4.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemcamplaan 32 is een woonhuis van 308 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².
Bloemcamplaan 32 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bloemcamplaan 32 heeft 308 m² woonoppervlakte en 1298 m³ inhoud. Het perceel is 577 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bloemcamplaan 32 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Bloemcamplaan 32 heeft 8 kamers.
De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Bloemcamplaan 32 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemcamplaan 32: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.9 km.