Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 775 m²
- Inhoud
- 945 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Bloemcamplaan 25 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m², een perceel van 775 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemcamplaan 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €5.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemcamplaan 25 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².
Bloemcamplaan 25 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bloemcamplaan 25 heeft 231 m² woonoppervlakte en 945 m³ inhoud. Het perceel is 775 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bloemcamplaan 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bloemcamplaan 25 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Bloemcamplaan 25 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.