Streetview Wittenburgerweg 162 Wassenaar

Wittenburgerweg 162, 2244 CH Wassenaar

221 m² Bouwjaar 1930 6 kamers Label G

Wittenburgerweg 162 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m², een perceel van 625 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
625 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wittenburgerweg 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wittenburgerweg 162

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Locatie van Wittenburgerweg 162

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Wittenburgerweg 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Wittenburgerweg 162?

De prijsindicatie voor Wittenburgerweg 162 ligt rond €875.000 tot €1.125.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €5.742 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wittenburgerweg 162 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Wittenburgerweg 162 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wittenburgerweg 162?

Wittenburgerweg 162 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wittenburgerweg 162 vergeleken met de buurt?

Wittenburgerweg 162 heeft 221 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 625 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wittenburgerweg 162 en wat betekent dat?

Wittenburgerweg 162 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Wittenburgerweg 162?

Wittenburgerweg 162 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Wassenaar?

Vanuit Wittenburgerweg 162 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.