Streetview Wittenburgerweg 100 Wassenaar

Wittenburgerweg 100, 2244 CE Wassenaar

397 m² Bouwjaar 1927 11 kamers 6 slaapkamers Label D

Wittenburgerweg 100 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 397 m², een perceel van 991 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
397 m²
Perceeloppervlakte
991 m²
Inhoud
1416 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wittenburgerweg 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wittenburgerweg 100

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
215.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.3%
CO₂-emissie
50.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Locatie van Wittenburgerweg 100

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Wittenburgerweg 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Wittenburgerweg 100?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €3.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wittenburgerweg 100 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Wittenburgerweg 100 is een woonhuis van 397 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wittenburgerweg 100?

Wittenburgerweg 100 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wittenburgerweg 100 vergeleken met de buurt?

Wittenburgerweg 100 heeft 397 m² woonoppervlakte en 1416 m³ inhoud. Het perceel is 991 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wittenburgerweg 100 en wat betekent dat?

Wittenburgerweg 100 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-03-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wittenburgerweg 100?

Wittenburgerweg 100 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Wassenaar?

Vanuit Wittenburgerweg 100 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.